Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5600C40
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Corsair CMK96GX5M2B5600C40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5600C40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 96 GB 2 x 48 GB 5600 MHz CL40 Intel XMP iCUE ko | 1 340 zł |
Corsair Corsair VENGEANCE 96GB (2x48GB) DDR5 5600MHz C40 Kit Black | 1 541 zł |
Corsair Vengeance DDR5 96GB (2 x 48GB) 5600 CL40 Czarny | 1 479 zł |
Corsair Vengeance DDR5 96GB (2 x 48GB) 5600 CL40 Czarny | 1 559 zł |
Corsair Vengeance Cmk96gx5m2b5600c40 96gb 2x48gb Ddr5 5600mhz Ram Czarny | 1 548 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5200C38 | od 1 227 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5600C40 | od 1 340 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30 | od 1 682 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6400C32 | od 1 713 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6600C32 | od 1 758 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6800C40 | od 1 740 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →