Opona letnia Continental ContiSportContact 2 245/35 R19 93Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 2 245/35 R19 93Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiSportContact 2 245/35 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiSportContact 2 (245/35 R19 93Y) 03528010000 | 1 189 zł |
Continental ContiSportContact 2 ( 245/35 R19 93Y XL * ) | 1 179 zł |
Continental ContiSportContact 2 ( 245/35 R19 93Y XL * ) 03528010000 | 1 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →