Opona letnia Continental ContiPremiumContact 2 205/70 R16 97H
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiPremiumContact 2 205/70 R16 97H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiPremiumContact 2 205/70 R16 97H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 205/70R16 ContiPremiumContact 2 97H - opony letnie 35069 | 594 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 (205/70 R16 97H) 03149810000 | 684 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 205/70 R16 97H ) | 557 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 205/70 R16 97H ) 03506970000 | 550 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 (205/70 R16 97H) 03506970000 | 574 zł |
Wideo recenzje
Polecamy