Namiot Coleman Ridgeline 6 Plus
Zdjęcia 8 |
Coleman Ridgeline 6 Plus
4 -osobowe
10.4 kg
6 -osobowe 12.2 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:12.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Ridgeline 6 Plus
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman 205108 Namiot Tunelowy Zielony/Szary Dla 4 Osób | 1 816 zł |
Coleman, Namiot Ridgeline 6 Plus | 1 772 zł |
Namiot COLEMAN Ridgeline 6 Plus | 1 553 zł |
Namiot turystyczny rodzinny Coleman RidgeLine 6 Plus | 1 729 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Coleman Ridgeline 6 Plus
Ceny na Coleman Ridgeline 6 Plus |
---|---|---|---|---|
Coleman Ridgeline 4 Plus | od 1 398 zł | 14 oferty | ||
Coleman Ridgeline 6 Plus | od 1 514 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →