Wanna Cersanit Sicilia 150x100 cm
Cersanit Sicilia 150x100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Sicilia 150x100 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna narożna lewa Cersanit Sicilia 150x100 cm asymetryczna biały | 1 395 zł |
Wanna Asymetryczna 150X100 Lewa Cersanit Sicilia S301-095 | 1 395 zł |
CERSANIT S301-096 WANNA ASYMETRYCZNA SICILIA NEW PRAWA 150X100 CW | 1 046 zł |
Cersanit Sicilia Wanna narożna 150x100x45 cm akrylowa prawa, biała S301-09 | 1 046 zł |
Cersanit Wanna narożna prawa Cersanit Sicilia 150x100 cm asymetryczna biał | 1 395 zł |
Wanna Asymetryczna 150X100 Prawa Cersanit Sicilia S301-096 | 1 395 zł |
Modyfikacje Cersanit Sicilia
Ceny na Cersanit Sicilia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Sicilia 150x100 cm | od 1 046 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Sicilia 160x100 cm | od 1 069 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Sicilia 170x100 cm | od 1 084 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →