Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast ERGO (53-340) (53-340)
Zdjęcia 6 |
Cellfast ERGO (53-340) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast ERGO (53-340)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CELLFAST Zraszacz Pistoletowy 4-Funkcyjny Zraszacz Ogrodowy Do Trawnika Kw | 56 zł |
Pistolet zraszający Cellfast Ergo 53-340 | 58 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Ergo 53-340 | 80 zł |
Cellfast Cellfast Zraszacz pistoletowy 4-funkcyjny Ergo | 55 zł |
Pistolet zraszający CELLFAST Ergo 53-340 | 80 zł |
Zraszacz pistoletowy 4-funkcyjny CELLFAST Ergo 53-340 | 49 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →