Suszarka Cecotec Bamba IoniCare 6000 Rockstar Essence (CCTC-04234)
Zdjęcia 7 |
Cecotec Bamba IoniCare 6000 Rockstar Essence |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba IoniCare 6000 Rockstar Essence
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Suszarka do włosów Bamba IoniCare 6000 RockStar Essence 2200 W sil | 197 zł |
Suszarka CECOTEC Ioni Care 6000 Rockstar Essence | 230 zł |
Cecotec Hair Dryer Ionicare 6000 Rockstar Essence Czarny 04234 | 232 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →