Фен Cecotec Bamba IoniCare 6000 Rockstar Essence (CCTC-04234)
Фото 7 |
Cecotec Bamba IoniCare 6000 Rockstar Essence |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Bamba IoniCare 6000 Rockstar Essence
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Suszarka do włosów Bamba IoniCare 6000 RockStar Essence 2200 W sil | 230 zł |
Suszarka CECOTEC Ioni Care 6000 Rockstar Essence | 230 zł |
Cecotec Hair Dryer Ionicare 6000 Rockstar Essence Czarny 04234 | 233 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →