Suszarka Cecotec Bamba IoniCare RockStar Ion Touch (CCTC-04400)
Zdjęcia 8 |
Cecotec Bamba IoniCare RockStar Ion Touch |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba IoniCare RockStar Ion Touch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka CECOTEC IoniCare RockStar Ion Touch | 900 zł |
CECOTEC ROCKSTAR ION TOUCH 8435484044004 | 841 zł |
Suszarka CECOTEC IoniCare RockStar Ion Touch | 900 zł |
Suszarka CECOTEC IoniCare RockStar Ion Touch 4400 | 841 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →