Suszarka Cecotec Bamba IoniCare 6000 PowerShine
Zdjęcia 10 |
Cecotec Bamba IoniCare 6000 PowerShine |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba IoniCare 6000 PowerShine
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka CECOTEC IoniCare 6000 RockStar Ice | 757 zł |
CECOTEC IONICARE 6000 ROCKSTAR FIRE 8435484042260 | 808 zł |
Suszarka CECOTEC IoniCare 6000 RockStar Ice | 757 zł |
Suszarka CECOTEC IoniCare 6000 RockStar Ice 4227 | 757 zł |
Cecotec Bamba Ionicare 6000 Rockstar Fire Hair Dryer Czarny A0031073/4226 | 470 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →