Zegarek Casio G-Shock GA-710GB-1A
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Casio G-Shock GA-710GB-1A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-710GB-1A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Męski GA-710GB-1AER G-SHOCK | 636 zł |
Casio G-Shock GA-710GB-1AER - Mężczyzna - 54 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrow | 749 zł |
CASIO G-SHOCK Original GA-710GB-1AER GA-710GB -1AER | 674 zł |
Zegarek kwarcowy Casio, GA-710GB-1AER, G-SHOCK | 749 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →