Zegarek Casio G-Shock GBA-900-1A
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Casio G-Shock GBA-900-1A |
|
Wbudowany 3-osiowy akcelerometr do śledzenia kroków. Pamięć do zapisywania historii aktywności. Połączone timery. Graficzne wyświetlanie liczby kroków.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GBA-900-1A
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO Męski analogowy cyfrowy zegarek kwarcowy z bransoletką z tworzywa sz | 454 zł |
Zegarek męski Czarny Casio G-SHOCK GBA-900-1AER 20 Bar Do nurkowania | 500 zł |
Casio G-Shock GBA-900-1AER - Mężczyzna - 49 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy | 679 zł |
ZEGAREK CASIO G-SHOCK GBA-900-1AER BLUETOOTH + BOX | 439 zł |
Zegarek Casio Zegarek męski Casio GBA-900-1AER G-SHOCK bluetooth G-SQUAD | 678 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →