Zegarek Casio Vintage A168WEMB-1B
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Casio Vintage A168WEMB-1B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Vintage A168WEMB-1B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Vintage Zegarek Czarny 363mm A168WEMB-1BEF | 229 zł |
Zegarek Casio Vintage A168WEMB-1BEF Unisex | 300 zł |
Zegarek Casio A168Wemb-1Bef Unisex | 229 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio Vintage A168WEMB-1B:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
PolecamyPorównaj w tabeli →