Zegarek Casio F-91WS-2
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Casio F-91WS-2 |
|
Akumulator zapewnia zegarkowi wystarczającą moc przez około siedem lat.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio F-91WS-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio F-91WS-2EF Zegarek 382 x 352 x 85 mm Niebieski | 106 zł |
Zegarek męski Casio F-91WS-2EF | 140 zł |
Casio Collection F-91WS-2EF - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowa | 109 zł |
Zegarek Męski CASIO F-91WS-2EF Unisex | 209 zł |
ZEGAREK CASIO RETRO SPORT F-91WS-2EF - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO S | 109 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →