Zegarek Casio Pro Trek PRG-340T-7E
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Casio Pro Trek PRG-340T-7E |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Pro Trek PRG-340T-7E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek Casio Protrek PRG-340T-7ER BLUETOOTH Kompas Solar100 | 1 680 zł |
Zegarek Casio ProTrek PRG-340T-7ER Kompas Solar | 1 799 zł |
Zegarek ProTrek PRG-340T-7ER PRG-340T -7ER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 799 zł |
Zegarek ProTrek PRG-340T-7ER PRG-340T -7ER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 799 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio Pro Trek PRG-340T-7E:
- Harmonogram wspinaczek
- Pamięć danych wysokościomierza (do 40 zapisów w zależności od modelu zegarka)
- Dane wschodu / zachodu słońca
- Włączanie / wyłączanie dźwięku przycisków
PolecamyPorównaj w tabeli →