Zegarek Casio PRT-B50-1
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Casio PRT-B50-1 |
|
Jest krokomierz. Spalone kalorie (kalorie są obliczane na podstawie liczby wykonanych kroków i różnicy wzniesień). Wszystkie informacje są rejestrowane w aplikacji ProTrek Connect. Funkcja wyszukiwania telefonu.
Odporny na niskie temperatury (-10 ° C / 14 ° F). Wyświetlanie godzin wschodu i zachodu słońca dla określonej daty. Automatyczne ustawianie czasu po podłączeniu do smartfona. Dziennik tras z możliwością szybkiego poprawiania punktów.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio PRT-B50-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio PRT B50 1ER PRO TREK Wielofunkcyjny pasek z żywicy czarny futerał z | 771 zł |
Casio Pro Trek PRT-B50-1ER - Mężczyzna - 51 mm - Cyfrowy - Kwarc - Szkiełk | 1 199 zł |
Zegarek Męski CASIO PRO TREK | 1 259 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →