Наручний годинник Casio G-Shock GA-B2100-1A
Відео 12Фото 64 |
Casio G-Shock GA-B2100-1A |
|
Корпус посилений вуглецевими волокнами. Повний автокалендар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-B2100-1A
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio Mężczyźni 01 G-Shock Zegarek Czarny 46 mm GA-B2100-1A1ER | 576 zł |
Casio G-shock CasiOak Tough Solar GA-B2100-1A1ER - Mężczyzna - 49 mm - Cyf | 699 zł |
G-Shock Zegarek męski Casio Octagon Carbon Core Guard GA-B2100-1AER (ZG-01 | 699 zł |
CASIO G-SHOCK GA-B2100 -1AER | 629 zł |
Zegarek Casio G-Shock GA-B2100-1AER BLUETOOTH | 699 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-B2100-1A:
- Погодинний сигнал часу
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Надяскраве підсвічування
- Багатомовність
- Автоматичний календар
- 12/24-годинне відображення часу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →