Zegarek Casio G-Shock GA-B2100-1A
Wideo 12Zdjęcia 64 |
Casio G-Shock GA-B2100-1A |
|
Korpus wzmocniony włóknami węglowymi. Pełny autokalendarz do 2099.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-B2100-1A
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Mężczyźni 01 G-Shock Zegarek Czarny 46 mm GA-B2100-1A1ER | 574 zł |
Casio G-shock CasiOak Tough Solar GA-B2100-1A1ER - Mężczyzna - 49 mm - Cyf | 699 zł |
G-Shock Zegarek męski Casio Octagon Carbon Core Guard GA-B2100-1AER (ZG-01 | 699 zł |
CASIO G-SHOCK GA-B2100 -1AER | 629 zł |
Casio G-Shock GA-B2100-1AER - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze taniej | 508 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GA-B2100-1A:
- Sygnał godzinowy czas
- Włączanie / wyłączanie dźwięku przycisków
- Super jasne podświetlenie
- Wielojęzyczny
- Automatyczny kalendarz
- 12/24-godzinny wyświetlacz czasu
PolecamyPorównaj w tabeli →