Zegarek Casio G-Shock GA-B2100C-9A
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Casio G-Shock GA-B2100C-9A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-B2100C-9A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Analogowy GA-B2100C-9AER Żółty ciągnąć | 576 zł |
CASIO G-SHOCK GA-B2100C -9AER | 674 zł |
Casio G-Shock GA-B2100C-9AER - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzow | 544 zł |
CASIO G-SHOCK GA-B2100C -9AER OUTLET | 524 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GA-B2100C-9A:
- Sygnał godzinowy czas
- Włączanie / wyłączanie dźwięku przycisków
- Super jasne podświetlenie
- Wielojęzyczny
- Automatyczny kalendarz
- 12/24-godzinny wyświetlacz czasu
PolecamyPorównaj w tabeli →