Наручний годинник Casio AE-1200WHD-1A
Відео 11Фото 5 |
Casio AE-1200WHD-1A |
|
Доступні чоловічі наручні кварцові годинники з цифровою індикацією, функцією мультитайм, вражаючим запасом ходу і водонепроникним корпусом з колекції Casio Collection Men. Позиціонуються як доступний продукт, який буде корисний для користувачів, підтримує активні контакти з далеким зарубіжжям в інших годинних поясах. Пластиковий корпус має класичний для годинників з цифровою індикацією прямокутний дизайн з багатофункціональним циферблатом на основі висококонтрастного LCD-екрану.
Підтримуються стандартні (таймер, секундомір, календар) і розширені функції (час в 4-х різних часових поясах, 5 щоденних і один одноразовий будильник). Для захисту циферблата годинника Casio AE-1200WHD-1A використовується ударостійке акрилове скло. Світлодіодне підсвічування з налаштованим часом післясвітіння забезпечує комфортне зчитування показань в умовах поганої освітленості.
Солідний металевий браслет з практичною і зручною застібкою-кліпсою надійно утримує корпус на руці будь-якого розміру. Завдяки водонепроникності класу Water Resistance 100m годинник легко переносять душ, заняття водними видами спорт і можуть використовуватися під час короткочасних занурень на глибину до 10 м. Штатний літієвий елемент живлення типорозміру CR2025 забезпечує десятирічний запас ходу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AE-1200WHD-1A
Усі ціни 15 →Casio - AE-1200WHD-1A - Sport - Męski zegarek - Cyfrowy kwarc - Tarcza LCD | 215 zł |
Zegarek CASIO AE-1200WHD-1AVDF | 195 zł |
Casio Classic AE-1200WHD-1AVEF - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyf | 269 zł |
Zegarek Casio AE-1200WHD-1AVEF | 236 zł |
ZEGAREK CASIO AE-1200WHD SPORTOWY NA PREZENT | 174 zł |