Наручний годинник Casio G-Shock GA-100-1A1
Відео 16Фото 7 |
Casio G-Shock GA-100-1A1 |
|
Міцний і водонепроникний наручний годинник зі спеціальної серії Casio G-Shock. Має агресивний, брутальний дизайн, який частково обумовлений захисною функціональністю. Позиціонується виробником як продукт середньої цінової категорії, призначений для людей, що займаються спортом, туристів і користувачів, які ведуть активний спосіб життя. Головною перевагою моделі заслужено можна вважати вражаючу стійкість до ударних навантажень і повну водонепроникність.
Наручний годинник Casio GA-100-1A1ER спокійно переносить падіння з висоти 10 метрів і витримує глибоке занурення з аквалангом. Великий полімерний корпус оснащений міцним і еластичним каучуковим ремінцем з надійною застібкою. Незважаючи на порівняно великі габарити, вага годинника невелика (70 г), а носити його цілком комфортно. Комбінований циферблат (стрілки + трансрефлективні LCD-елементи) забезпечений яскравим і економічним світлодіодним підсвічуванням з функцією післясвітіння.
Передбачені функції будильника, календаря, таймера й секундоміра з дискретністю 0.001 с. Для захисту циферблата є міцне мінеральне скло, стійке до зовнішнього тиску до 20 атм. Ключові електронні компоненти японського виробництва забезпечують високу точність ходу. Літієвий елемент живлення CR1220 розрахований на 2 роки повноцінної роботи з епізодичним використанням підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GA-100-1A1
Усі ціни 48 →Casio GA-100-1A1ER Zegarek Męski Cyfrowy Ø 52 mm Czarny | 364 zł |
CASIO, Zegarek sportowy kwarcowy, G-Shock GA-100-1A1ER | 449 zł |
Zegarek Męski CASIO G-SHOCK GA-100-1A1ER 20 Bar Do nurkowania | 440 zł |
Casio G-Shock GA-100-1A1ER - Mężczyzna - 52 mm - Cyfrowy - Kwarc - Szkiełk | 569 zł |
Zegarek Casio G-SHOCK GA-100 -1A1ER | 424 zł |