Наручний годинник Casio G-Shock GMW-B5000D-1
Відео 21Фото 5 |
Casio G-Shock GMW-B5000D-1 |
|
Міцні й водонепроникні чоловічі наручні кварцові годинники з технологій Tough Solar та електронною індикацією. Належать до моделей популярного сімейства Casio G-Shock лінійки Standart Digital 2018-го року. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії з розширеною функціональністю, орієнтований на любителів класичного фірмового дизайну Casio, які ведуть активний спосіб життя.
Підійдуть тим користувачам, для яких важлива надійна захист від вологи і традиційно висока стійкість до механічних пошкоджень. Масивний металевий корпус, виконаний у вигляді монолітної сталевої деталі, приховує в собі багатошарову полімерну амортизуючу конструкцію, що забезпечує прекрасну стійкість до різких прискорень і ударів. Як і інші моделі сімейства Casio G-Shock годинник Casio GMW-B5000D-1 можуть перенести падіння з 10-метрової висоти на рівну тверду поверхню.
Ще однією цікавою особливістю пристрою стала система автоматичної синхронізації ходу по радіоканалу. Вона експлуатується в Північній Америці, Японії, Китаї, Європі і зберігає працездатність в західних/центральних регіонах нашої країни. Читання показань циферблата в темряві забезпечує яскрава світлодіодне підсвічування Super Illuminator з регульованою тривалістю післясвітіння. Живлення годин здійснюється акумуляторною батареєю CTL1616, яка заряджається від вбудованої сонячної батареї.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GMW-B5000D-1
Усі ціни 7 →Casio G-Shock Bluetooth GMW-B5000D-1ER - Mężczyzna - 42 mm - Cyfrowy - Zeg | 2 599 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000D-1ER Full Metal Case Limited | 2 339 zł |
CASIO G-SHOCK G-Steel Premium GMW-B5000D-1ER GMW-B5000D -1ER | 2 339 zł |
Zegarek Casio GMW-B5000D-1ER G-Shock Specials GMW B5000D 1ER | OFICJALNY S | 2 339 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000D-1ER FULL METAL CASE LIMITED - Natychmiastowa WY | 2 339 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock G-Steel Premium GMW-B5000D-1ER RATY 0 | PayPo | 2 339 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000D-1ER FULL METAL CASE LIMITED - Natychmiastowa WY | 2 339 zł |
- Пошук телефону
- Щогодинний сигнал
- Збереження енергії