Наручний годинник Casio G-Shock GW-B5600BC-1B
Відео 21Фото 4 |
Casio G-Shock GW-B5600BC-1B |
|
Водонепроникні електронні наручні кварцові годинники з технологією подвійного живлення Tough Solar, бездротовим інтерфейсом Bluetooth і автоматичною синхронізацією часу по радіоканалу. Належать до моделей популярної серії Casio G-Shock, входять в лінійку Standard Digital. Відмінною особливістю моделі є видатна ударостійкість — годинник розраховані на падіння з десятиметрової висоти на тверду поверхню.
Класичний прямокутний полімерний корпус оснащується широким сталевим/поліуретановим ремінцем з надійною застібкою-кліпсою. Великий цифровий циферблат заснований на інверсному LCD-екрані, який надійно захищений твердим мінеральним склом з підвищеною стійкістю до утворення подряпин. Читання показів годинника Casio GW-B5600BC-1B у темряві забезпечує яскрава автоматичне світлодіодне підсвічування Super Illuminator з регульованою тривалістю післясвітіння.
Живлення пристрою здійснюється довговічним акумулятором CTL1616 (22 місяці ходу), який заряджається від вбудованої в циферблат сонячної батареї. Завдяки bluetooth-модулем можливо з'єднання зі смартфоном, для корекції ходу і зручної роботи з налаштуваннями (через додаток G-Shock Connected). Водонепроникність WR 200m гарантує працездатність при зануренні на глибину до 20 м. Система синхронізації часу по радіоканалу працює в Північній Америці, Японії, Китаї, Європі та західних регіонах нашої країни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GW-B5600BC-1B
Casio G-Shock GW-B5600BC-1BER - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfr | 999 zł |
Casio G-Shock GW-B5600BC-1BER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zado | 724 zł |
Casio G-Shock GW-B5600BC-1BER GW-B5600BC -1BER | 899 zł |
Zegarek słoneczny CASIO GW-B5600BC-1BER, 20 ATM | 944 zł |