Наручний годинник Casio G-Shock GBA-900-1A
Відео 5Фото 11 |
Casio G-Shock GBA-900-1A |
|
Пам'ять для збереження історії активності. Комбіновані таймери. Графічне відображення кількості кроків. Повний автокалендар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GBA-900-1A
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASIO Męski analogowy cyfrowy zegarek kwarcowy z bransoletką z tworzywa sz | 453 zł |
Zegarek męski Czarny Casio G-SHOCK GBA-900-1AER 20 Bar Do nurkowania | 500 zł |
Zegarek Casio Zegarek męski Casio GBA-900-1AER G-SHOCK bluetooth G-SQUAD | 678 zł |
Casio G-Shock GBA-900-1AER - Mężczyzna - 49 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy | 679 zł |
ZEGAREK CASIO G-SHOCK GBA-900-1AER BLUETOOTH + BOX | 439 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →