Zegarek Casio AE-1200WHD-1A
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Casio AE-1200WHD-1A |
|
Niedrogi kwarcowy męski zegarek na rękę z cyfrowym wyświetlaczem, funkcją wielokrotnego wyboru, imponującą rezerwą chodu i wodoodporną kopertą z kolekcji Casio Collection Men. Pozycjonowane są jako niedrogi produkt, który przyda się użytkownikom, którzy utrzymują aktywne kontakty z odległymi krajami w innych strefach czasowych. Plastikowa koperta ma prostokątny kształt, klasyczny dla zegarków z wyświetlaczem cyfrowym, z wielofunkcyjną tarczą opartą na kontrastowym ekranie LCD.
Obsługiwane są funkcje standardowe (minutnik, stoper, kalendarz) i zaawansowane (czas w 4 różnych strefach czasowych, 5 dziennych i jeden jednorazowy alarm). Do ochrony tarczy zegarka Casio AE-1200WHD-1A zastosowano odporne na wstrząsy szkło akrylowe. Oświetlenie LED z możliwością dostosowania czasu poświaty zapewnia wygodny odczyt w warunkach słabego oświetlenia. Solidna metalowa bransoletka z praktycznym i wygodnym zapięciem na zatrzask bezpiecznie trzyma etui na każdej dłoni. Dzięki klasie wodoszczelności 100 m zegarek z łatwością wytrzyma ulewy, sporty wodne i może być używany podczas krótkotrwałych nurkowań na głębokość 10 m. Standardowa bateria litowa CR2025 zapewnia dziesięcioletnią rezerwę mocy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio AE-1200WHD-1A
Wszystkie ceny 14 →Casio - AE-1200WHD-1A - Sport - Męski zegarek - Cyfrowy kwarc - Tarcza LCD | 214 zł |
Zegarek kwarcowy Casio, AE-1200WHD-1AVEF, Casio Collection | 242 zł |
Zegarek CASIO AE-1200WHD-1AVDF | 195 zł |
Casio Classic AE-1200WHD-1AVEF - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyf | 269 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO AE-1200WHD-1A (zd159a) + BOX | 282 zł |