Наручний годинник Casio G-Shock GW-9500-1
Відео 3Фото 8 |
Casio G-Shock GW-9500-1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GW-9500-1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio G-Shock GW-9500-1ER - Mężczyzna - 52 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/ | 1 550 zł |
CASIO G-SHOCK Mudman GW-9500 -1ER | 1 550 zł |
Zegarek G-SHOCK GW-9500-1ER G-SHOCK MUDMAN - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 550 zł |
Czarny zegarek Casio G-Shock Master Of G MUDMAN GW-9500-1ER RATY 0 | PayPo | 1 550 zł |
Zegarek G-SHOCK GW-9500-1ER G-SHOCK MUDMAN - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 550 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GW-9500-1:
- Щогодинний сигнал
- Автокалендар до 2099 року
- Кнопка увімкн./вимк. звуку
- Функція заощадження енергії
РекомендуємоПорівняти в таблиці →