Наручний годинник Casio G-Shock GW-9500-3
Відео 3Фото 10 |
Casio G-Shock GW-9500-3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GW-9500-3
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek G-SHOCK Casio G-Shock GW-9500-3ER 200m zielony | 1 550 zł |
Casio G-Shock GW-9500-3ER - Mężczyzna - 52 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/ | 1 550 zł |
CASIO G-SHOCK Mudman GW-9500 -3ER | 1 550 zł |
Casio G-Shock GW-9500-3ER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 1 336 zł |
Zegarek Casio G-Shock GW-9500-3ER 20BAR | 1 628 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GW-9500-3:
- Щогодинний сигнал
- Автокалендар до 2099 року
- Кнопка увімкн./вимк. звуку
- Функція заощадження енергії
РекомендуємоПорівняти в таблиці →