Zegarek Casio G-Shock GW-9500-3
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Casio G-Shock GW-9500-3 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GW-9500-3
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio G-Shock GW-9500-3ER - Mężczyzna - 52 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/ | 1 550 zł |
Zegarek G-SHOCK Casio G-Shock GW-9500-3ER 200m zielony | 1 550 zł |
CASIO G-SHOCK Mudman GW-9500 -3ER | 1 550 zł |
Casio G-Shock GW-9500-3ER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 1 336 zł |
Zegarek Casio G-Shock GW-9500-3ER 20BAR | 1 628 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GW-9500-3:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- Włącznik / wyłącznik dźwięk
- Funkcja oszczędzania energii
PolecamyPorównaj w tabeli →