Zegarek Casio W-219H-1A
Wideo 3Zdjęcia 20 |
Casio W-219H-1A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-219H-1A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek męski Czarny Cyfrowy CASIO W-219H-1AVEF + Pudełko | 155 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio W-219H-1AVEF | 197 zł |
CASIO W-219H -1AVEF | 197 zł |
Zegarek Męski Casio W-219H-1Avef | 197 zł |
Zegarek Casio W-219H-1AVEF - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOST) | | 197 zł |
Zegarek męski Czarny Elektroniczny CASIO W-219H-1AVDF | 130 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio W-219H-1A:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →