Наручний годинник Casio AE-1500WH-5A
Відео 21Фото 5 |
Casio AE-1500WH-5A |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AE-1500WH-5A
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek Casio Wodoszczelny Zegarek Męski CASIO AE-1500WH-5AVEF Oliwkowy 50 | 189 zł |
Zegarek męski Casio AE-1500WH-5AVEF (ZG-014922) 208-44-000-000017-814 | 299 zł |
CASIO Sport AE-1500WH-5AVEF AE-1500WH -5AVEF | 269 zł |
Zegarek CASIO Wielofunkcyjny AE-1500WH-5AVEF | 213 zł |
Zegarek Męski Casio AE-1500WH-5AVEF Casio Sport AE 1500WH 5AV | OFICJALNY | 269 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio AE-1500WH-5A:
- Щогодинний сигнал
- Післясвітіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →