Zegarek Casio AE-1500WH-5A
Wideo 21Zdjęcia 5 |
Casio AE-1500WH-5A |
|
W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio AE-1500WH-5A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio, AE-1500WH-5AVEF, Casio Collection | 170 zł |
Zegarek Casio Wodoszczelny Zegarek Męski CASIO AE-1500WH-5AVEF Oliwkowy 50 | 189 zł |
CASIO Sport AE-1500WH-5AVEF AE-1500WH -5AVEF | 269 zł |
Zegarek męski Casio AE-1500WH-5AVEF (ZG-014922) 208-44-000-000017-814 | 299 zł |
Zegarek Casio Vintage AE-1500WH-5AVEF Zielony | 189 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio AE-1500WH-5A:
- Sygnał godzinowy
- Poświata
PolecamyPorównaj w tabeli →