Zegarek Casio LF-20W-1A
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Casio LF-20W-1A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio LF-20W-1A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Zegarek męski Digital LF-20W-1AEF (ZG-017253) 208-44-000-000241-814 | 199 zł |
LF-20W -1AEF LF-20W -1AEF | 179 zł |
Casio Vintage LF-20W-1AEF - Unisex - 33 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/sma | 199 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio LF-20W-1A:
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- Poświata
- Sygnał godzinowy
- Włącznik / wyłącznik dźwięk
PolecamyPorównaj w tabeli →