Zegarek Casio G-Shock Women GMA-S2100-4A
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Casio G-Shock Women GMA-S2100-4A |
|
Zegarek ze strukturą Carbon Core Guard. Odporna na wstrząsy obudowa z tworzywa sztucznego z włóknami węglowymi jest trwalsza i jednocześnie lżejsza. Ten sam materiał chroni moduł wewnętrzny przed uszkodzeniem i deformacją pod wpływem uderzenia.
Wypełnij automatyczny kalendarz do 2099 r. Funkcja podwójnego iluminatora oświetla nie tylko analogową tarczę, ale także wyświetlacz cyfrowy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock Women GMA-S2100-4A
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio GMA-S2100-4AER Różowy GMA-S2100-4AER | 364 zł |
Zegarek damski Casio G SHOCK S Series Mini CasiOak | 449 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio G-Shock GMA-S2100-4AER | 449 zł |
CASIO G-SHOCK Original GMA-S2100-4AER GMA-S2100 -4AER | 449 zł |
Różowy zegarek Casio G-SHOCK GMA-S2100-4AER | OFICJALNY SKLEP | RATY 0 • Z | 449 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock Women GMA-S2100-4A:
- Sygnał godzinowy
- Wsteczny dzień tygodnia
- 31 stref czasowych
PolecamyPorównaj w tabeli →