Zegarek Casio G-Shock GW-9500-1
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Casio G-Shock GW-9500-1 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GW-9500-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio G-Shock GW-9500-1ER - Mężczyzna - 52 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/ | 1 550 zł |
CASIO G-SHOCK Mudman GW-9500 -1ER | 1 550 zł |
Zegarek G-SHOCK GW-9500-1ER G-SHOCK MUDMAN - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 550 zł |
Czarny zegarek Casio G-Shock Master Of G MUDMAN GW-9500-1ER RATY 0 | PayPo | 1 550 zł |
Zegarek G-SHOCK GW-9500-1ER G-SHOCK MUDMAN - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 1 550 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GW-9500-1:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- Włącznik / wyłącznik dźwięk
- Funkcja oszczędzania energii
PolecamyPorównaj w tabeli →