Zegarek Casio G-Shock GA-B001-4A
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Casio G-Shock GA-B001-4A |
|
Kompletny automatyczny kalendarz do 2099. Wyświetlanie dni tygodnia w sześciu językach.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-B001-4A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Męski analogowo-cyfrowy zegarek kwarcowy z plastikowym paskiem GA-B0 | 415 zł |
CASIO G-SHOCK ORIGINAL Bluetooth GA-B001 -4AER | 602 zł |
Casio G-Shock GA-B001-4AER - Moliwa dostawa za darmo | 463 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock Bluetooth Carbon Core Guard | 639 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GA-B001-4A:
- Poświata 1,5 lub 3 sek
- Sygnał godzinowy
- Włącznik / wyłącznik dźwięk
- Podwójne podświetlenie
PolecamyPorównaj w tabeli →