Zegarek Casio Edifice EFV-100D-2A
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Casio Edifice EFV-100D-2A |
|
Stylowy męski zegarek kwarcowy z tarczą ze strzałką z kolekcji Casio Edifice Classic. Pozycjonowane są jako model średniej półki cenowej, przeznaczony dla użytkowników przyzwyczajonych do kierowania się zasadą „prosto, ale ze smakiem”. Praktycznie pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych funkcji poza kalendarzem. Konstrukcja urządzenia zaskakuje lakonizmem. Klasyczne linie granatowej tarczy i metalowej koperty z lekkim sportowym akcentem urzekają harmonią, a dobrze zaprojektowany kształt wskazówek nie pozostawia wątpliwości, że jest to efekt długiej i starannej pracy prawdziwych profesjonalistów ich dziedzinie.
Materiał bransoletki to ta sama hipoalergiczna stal nierdzewna AISI 316L, wysokostopowa, która została użyta w kopercie. Na nadgarstku zegarek Casio EFV-100D-2A przytrzymywany jest praktycznym składanym zapięciem. Tarcza chroniona jest twardym szkłem mineralnym o podwyższonej odporności na zarysowania, a wodoodporność na poziomie WR 100m umożliwia pływanie i krótkie nurkowanie do głębokości 10 m. Oryginalny mechanizm kwarcowy, wyprodukowany w Japonii, wspomagany jest baterią SR927SW, która trwa 3 lata.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio Edifice EFV-100D-2A
Wszystkie ceny 7 →Zegarek Casio EDIFICE EFV-100D -2AVUEF | 485 zł |
Edifice Momentum EFV-100D-2AVUEF EFV-100D -2AVUEF | 485 zł |
Casio Edifice EFV-100D-2AVUEF - Moliwa dostawa za darmo | 406 zł |
Zegarek EDIFICE EFV-100D-2AVUEF EFV-100D -2AVUEF - Natychmiastowa WYSYŁKA | 485 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO EFV-100D-2AVUEF - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO SA | 407 zł |
Casio Edifice EFV-100D-2AVUEF - Możliwa dostawa za darmo | 406 zł |
Zegarek EDIFICE EFV-100D-2AVUEF EFV-100D -2AVUEF - Natychmiastowa WYSYŁKA | 485 zł |