Zegarek Casio Pro Trek PRW-35Y-1B
Zdjęcia 14 |
Casio Pro Trek PRW-35Y-1B |
|
Czas pracy baterii bez ładowania wynosi do 6 miesięcy, w trybie oszczędzania energii i w całkowitej ciemności - do 22 miesięcy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Pro Trek PRW-35Y-1B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Pro Trek PRW-35Y-1BER - Mężczyzna - 45 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrow | 1 499 zł |
Casio Protrek PRW-35Y-1BER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 1 203 zł |
Zegarek Casio ProTrek PRW-35Y-1BER Kompas Solar | 1 547 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio Pro Trek PRW-35Y-1B:
- Włączanie / wyłączanie dźwięku przycisków
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
PolecamyPorównaj w tabeli →