Наручний годинник Casio Pro Trek PRW-35Y-1B
Фото 14 |
Casio Pro Trek PRW-35Y-1B |
|
Час роботи акумуляторної батареї без підзарядки до 6 місяців, у режимі енергозбереження та при повній темряві – до 22 місяців.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRW-35Y-1B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio Pro Trek PRW-35Y-1BER - Mężczyzna - 45 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrow | 1 499 zł |
Casio Protrek PRW-35Y-1BER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 1 203 zł |
Zegarek Casio ProTrek PRW-35Y-1BER Kompas Solar | 1 547 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRW-35Y-1B:
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Автоматичний календар до 2099 року
РекомендуємоПорівняти в таблиці →