Zegarek Casio A100WE-1A
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Casio A100WE-1A |
|
Limitowana edycja upamiętnia Pac-Mana. Styl tego modelu w pełni oddaje klimat retro automatów Pac-Man.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio A100WE-1A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Zegarek damski Vintage A100WE-1AEF (ZG-015172) 208-44-000-000043-814 | 399 zł |
Casio Vintage A100WE-1AEF A100WE -1AEF | 359 zł |
Zegarek damski, A100WE-1AEF | 249 zł |
Zegarek Casio Vintage A100WE-1AEF Maxi Pac-Man - Natychmiastowa WYSYŁKA 0z | 359 zł |
Zegarek Casio Vintage A100WE-1AEF Maxi Pac-Man - Natychmiastowa WYSYŁKA 0z | 359 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio A100WE-1A:
- Sygnał godzinowy
PolecamyPorównaj w tabeli →