Zegarek Casio G-Shock GST-B500D-1A
Zdjęcia 6 |
Casio G-Shock GST-B500D-1A |
|
Kompletny automatyczny kalendarz do 2099. Technologia ochrony mechanizmu Carbon Core Guard. Żywotność baterii na jednym ładowaniu wynosi około 7 miesięcy, a funkcja oszczędzania energii około 18 miesięcy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GST-B500D-1A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO G-SHOCK GST-B500D -1AER | 1 499 zł |
Casio G-Shock GST-B500D-1AER - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzow | 1 028 zł |
Casio G-shock Pro GST-B500D-1AER - Mężczyzna - 47 mm - Cyfrowy - Kwarc - S | 1 499 zł |
Zegarek Casio GST-B500D-1AER G-Shock G-Steel Premium GST B500D 1A | OFICJA | 1 499 zł |
Casio GST-B500D-1AER | 1 499 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GST-B500D-1A:
- Sygnał godzinowy
- Wycisz / wyłącz wyciszenie dźwięku
- Oszczędzanie energii
PolecamyPorównaj w tabeli →