Zegarek Casio G-Shock GA-110GB-1A
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Casio G-Shock GA-110GB-1A |
|
Chroniony sportowy zegarek kwarcowy z hybrydową tarczą analogowo-cyfrową w oryginalnym kolorze. Należą do popularnej rodziny modeli Casio G-Shock, pozycjonowanych jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony dla sportowców, prowadzących aktywny tryb życia lub po prostu preferujących sportowy styl ubioru. Brutalna konstrukcja dużej plastikowej obudowy jest utrzymana w najlepszych tradycjach serii G-Shock, duże wypustki chronią imponujący rozmiar przycisków, a wysoka luneta zapobiega uszkodzeniom wytrzymałego, odpornego na zarysowania szkła mineralnego.
Oryginalną cechą konstrukcji okrągłej tarczy łączonej jest masowe zastosowanie bogatego złotego koloru, który skutecznie kontrastuje z dominującą czernią. Taka kombinacja korzystna dla wszystkich z dużym prawdopodobieństwem zapewni zwiększoną uwagę innych i tzw. efekt wow. Dzięki zastosowaniu amortyzującego wstrząsy materiału konstrukcyjnego alphaGEL, zegarek Casio GA-110GB-1A z łatwością wytrzyma upadek z twardej powierzchni z wysokości do 10 m, a także doskonała wodoodporność na poziomie 200m wodoodporności. umożliwia uprawianie wszelkich sportów wodnych oraz nurkowanie do głębokości 20 m. Szeroki i elastyczny pasek poliuretanowy z niezawodną podwójną sprzączką gwarantuje utrzymanie zegarka na nadgarstku w najtrudniejszych sytuacjach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio G-Shock GA-110GB-1A
Wszystkie ceny 13 →CASIO G-SHOCK Original GA-110GB-1AER GA-110GB -1AER | 710 zł |
Zegarek Casio Męski GA-110GB-1AER G-Shock czarny | 710 zł |
Zegarek Casio GA-110GB-1AER G-Shock GA-110GB -1AER | OFICJALNY SKLEP | RAT | 709 zł |
Zegarek G-SHOCK SET GA-110GB-1AER + BEZEL 10358741 + PASEK 10527467 - Naty | 713 zł |
ZEGAREK SPORTOWY G-SHOCK GA-110GB-1AER - GWAR.3+3 - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZA | 473 zł |