Zegarek Casio F-91WS-4
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Casio F-91WS-4 |
|
Akumulator zapewnia zegarkowi wystarczającą moc przez około siedem lat.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio F-91WS-4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Kobiety Zegarek na Rękę Różowy 34 x 38 mm F-91WS-4EF | 123 zł |
Zegarek Damski Cyfrowy CASIO F-91WS-4EF Różowy pasek | 140 zł |
Zegarek Casio Zegarek Damski CASIO F-91WS-4EF | 159 zł |
Zegarek Damski Casio F-91Ws-4Ef | 161 zł |
Różowy zegarek Casio Sport F-91WS-4EF + TOREBKA KOMUNIJNA | OFICJALNY SKLE | 134 zł |
Casio Collection F-91WS-4EF - Możliwa dostawa za darmo | 142 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →