Zegarek Casio LA-20WHS-4A
Zdjęcia 4 |
Casio LA-20WHS-4A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio LA-20WHS-4A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek damski Casio LA-20WHS-4AEF | 199 zł |
LA-20WHS -4AEF LA-20WHS -4AEF | 179 zł |
Różowy zegarek Casio POP illuminator prostokątny LA-20WHS-4AEF + TOREBKA K | 179 zł |
Zegarek damski Casio LA-20WHS-4AEF | 199 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio LA-20WHS-4A:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →