Zegarek Casio G-Shock GA-2100-2A
Wideo 20Zdjęcia 10 |
Casio G-Shock GA-2100-2A |
|
Obudowa wzmocniona włóknem węglowym.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-2100-2A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO G-SHOCK GA-2100 -2A2ER | 449 zł |
Casio G-Shock GA-2100-2A - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze taniej | 389 zł |
ZEGAREK G-SHOCK GA-2100-2AER - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO SALONU W | 389 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →