Наручний годинник Casio G-Shock GA-2100-2A
Відео 20Фото 10 |
Casio G-Shock GA-2100-2A |
|
Корпус посилений вуглецевими волокнами.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-2100-2A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASIO G-SHOCK GA-2100 -2A2ER | 449 zł |
Casio G-Shock GA-2100-2A - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze taniej | 389 zł |
ZEGAREK G-SHOCK GA-2100-2AER - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO SALONU W | 389 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →