Zegarek Casio G-Shock GA-100-1A4
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Casio G-Shock GA-100-1A4 |
|
Popularny model chronionych zegarków na rękę dla mężczyzn z rodziny Casio G-Shock. Jeden z najbardziej zrównoważonych produktów w tej słynnej serii, jest pozycjonowany jako urządzenie średniej półki cenowej przeznaczone dla sportowców i innych potencjalnych nabywców prowadzących aktywny tryb życia. Model ten charakteryzuje się imponującą odpornością na wstrząsy dzięki specjalnemu materiałowi amortyzującemu alphaGEL.
Ponadto zegarek Casio GA-100-1A4 wykazuje wysoką klasę wodoodporności (Water Resistant 200m) i może być używany do pływania, uprawiania sportów wodnych, a nawet amatorskiego nurkowania. Agresywny korporacyjny design dużego plastikowego etui i elastycznego polimerowego paska z niezawodną klasyczną klamrą może być dobrym uzupełnieniem wizualnego wizerunku pewnego siebie mężczyzny.
Tarcza hybrydowa, chroniona szkłem mineralnym, jest połączeniem dwóch analogowych i czterech cyfrowych mini-tarcz. Pomimo pozornej złożoności jest pouczający i łatwy do odczytania na każdym poziomie oświetlenia - automatyczne podświetlenie LED pomoże Ci szybko nawigować nawet w całkowitej ciemności. Standardowa bateria litowa CR1220 zapewnia do 2 lat działania precyzyjnego mechanizmu kwarcowego wyprodukowanego w Japonii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio G-Shock GA-100-1A4
Wszystkie ceny 20 →Zegarek męski Czarny Casio G-SHOCK GA-100-1A4ER 20 Bar Do nurkowania | 440 zł |
Zegarek Casio GA-100 -1A4ER | 512 zł |
Casio G-Shock GA-100-1A4ER - Mężczyzna - 51 mm - Cyfrowy - Kwarc - Szkiełk | 569 zł |
CASIO G-SHOCK Original GA-100-1A4ER GA-100 -1A4ER | 455 zł |
Casio G-Shock GA-100-1A4ER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 378 zł |