Zegarek Casio G-Shock GBA-800-1A
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Casio G-Shock GBA-800-1A |
|
Odporny na wstrząsy i wodoodporny zegarek kwarcowy dla mężczyzn z rodziny Casio G-Shock. Odnosi się do linii urządzeń G-Squad wyposażonych w trójosiowy akcelerometr (czujnik przyspieszenia). Pozwala to policzyć liczbę kroków wykonywanych dziennie i określić przybliżoną prędkość kroku / biegu. Kolejną ważną cechą tego modelu jest wbudowany moduł Bluetooth 4.0 LE, który służy do synchronizacji i przesyłania danych do smartfona z zainstalowaną aplikacją G-Shock Connected, co pozwala w łatwy i łatwy sposób ocenić całkowity dzienny poziom aktywności fizycznej.
. Zegarek Casio GBA-800-1A ma dużą plastikową kopertę z rozwiniętą ramką i głęboką hybrydową tarczą analogowo-cyfrową chronioną twardym szkłem mineralnym. Obsługiwane są wszystkie standardowe zegarki i wiele niestandardowych funkcji sportowych. Aby ułatwić pracę z zegarkiem w ciemności, zastosowano jasne kolorowe podświetlenie LED oraz luminescencyjną powłokę z poświatą na znacznikach godzin / wskazówkach. Korpus urządzenia jest wodoodporny (Water Resistant 100m) i bez konsekwencji toleruje pływanie lub krótkotrwałe zanurzenie na płytkiej głębokości (do 3 metrów). Wysoce precyzyjny japoński mechanizm kwarcowy jest ekonomiczny i może działać na standardowej baterii litowej (CR2016) nawet przez dwa lata.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio G-Shock GBA-800-1A
Wszystkie ceny 6 →Zegarek kwarcowy CASIO GBA-800-1AER, 20 ATM | 629 zł |
Zegarek Casio Zegarek G-Shock G-Squad Step Tracker (GBA-800-1AER) | 599 zł |
CASIO G-SHOCK G-Squad GBA-800-1AER GBA-800 -1AER | 599 zł |
Casio G-Shock GBA-800-1AER - Moliwa dostawa za darmo | 444 zł |
Zegarek Casio GBA-800-1AER G-Shock G-SQUAD GBA800 1AER | OFICJALNY SKLEP | | 599 zł |
Casio GBA-800-1AER | 599 zł |
Casio G-Shock to kultowa seria niezniszczalnych zegarków na rękę. W duchu współczesności oddzieliła się od niego linia G-Squad, gdzie priorytetem jest sportowa funkcjonalność i sportowy styl.
Wbudowany krokomierz
Zegar i stoper na pokładzie zegara nie są dziś zaskoczeniem. Wbudowany 3-osiowy akcelerometr używany do śledzenia dokładnej liczby wykonanych kroków to inna sprawa. Podobny czujnik jest zainstalowany w zegarku Casio G-Shock GBA-800-1A. Zbiera informacje o aktywności „nośnika” w ciągu dnia i przekazuje zmierzone wartości do smartfona. Aplikacja mobilna G-SHOCK Connected prowadzi kalendarz aktywności - możesz przeglądać liczbę wykonanych kroków i spalone kalorie na konkretną datę lub okres czasu (tydzień/miesiąc itp.).
Połączenie ze smartfonem
Zegarek wykorzystuje bezprzewodowe parowanie Bluetooth do synchronizacji ze smartfonem. Co jakiś czas "odpada", ale generalnie wykazuje bardzo dużą stabilność połączenia. W połączeniu z telefonem zegarek automatycznie koryguje skok (4 razy dziennie), dostraja pracę stopera i timera. Również w szeregach z funkcjami modelu znajduje się 5 niezależnych alarmów.
Brutalny wygląd
Zegarek wykorzystuje tarczę mieszaną z jasnym podświetleniem, która włącza się na 3 sekundy. oddzielny przycisk. Koperta modelu nie boi się wstrząsów, upadków i głębokiego nurkowania – nie ma żartów, o stopniu wodoodporności zegarka świadczy oznaczenie Water Resistant 200m. Zegarek działa na standardowej baterii litowej CR2016 do dwóch lat. A to przy stałym monitorowaniu aktywności fizycznej pod kątem liczby wykonanych kroków.