Zegarek Casio G-Shock GM-2100-1A
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Casio G-Shock GM-2100-1A |
|
W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku. Moduł zegara przeznaczony jest do pracy w niskich temperaturach do -10°C. Tarcza jest podświetlana diodą LED, w przypadku niedostatecznego oświetlenia, gdy nadgarstek jest zwrócony w stronę twarzy, podświetlenie włącza się automatycznie.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GM-2100-1A
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Watch GM-2100-1AER Czarny | 734 zł |
Casio G-Shock GM-2100-1AER - Mężczyzna - 45 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy | 999 zł |
Zegarek Casio G-Shock GM-2100-1AER | 1 074 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio G-Shock GM-2100-1AER | 849 zł |
BEZEL G-SHOCK GM-2100 -1AER | 365 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GM-2100-1A:
- Sygnał godzinowy
- Wycisz / wyłącz wyciszenie dźwięku
PolecamyPorównaj w tabeli →