Fotelik samochodowy Caretero Arro
Zdjęcia 8 |
Caretero Arro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caretero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caretero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caretero Arro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arro fotelik samochodowy dla dzieci obracany o 360 grupa 01/2/3 0-36 kg z | 793 zł |
FOTELIK SAMOCHODOWY Caretero ARRO 0-36 ISOFIX NAVY | 424 zł |
Fotelik samochodowy Caretero Fotelik samochodowy Arro granatowy 0-36 kg | 419 zł |
Caretero Caretero Arro Navy Fotelik Samochodowy z obrotową bazą 0-36kg | 412 zł |
Caretero Arro Navy Fotelik Samochodowy z obrotową bazą 0-36kg | 412 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →