Kamera lustrzana Canon EOS 4000D kit 18-55
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Niezwykle budżetowa lustrzanka cyfrowa, która jest zasadniczo okrojoną wersją aparatu klasy podstawowej Canon EOS 2000D. Korpus modelu został wypełniony archaicznym „wypełnieniem” składającym się z 18-megapikselowego czujnika obrazu, procesora Digic 4+ oraz 9-punktowego systemu automatycznego ustawiania ostrości. Dzięki tym danym Canon EOS 4000D kit może wykonywać zdjęcia w formacie RAW z prędkością do 3 kl./s i nagrywać wideo o rozdzielczości FullHD z prędkością do 30 kl./s.
Do dyspozycji użytkownika jest wizjer optyczny o pokryciu 95% pola kadru oraz 2,7-calowy wyświetlacz o skromnej rozdzielczości 320x240 pikseli (niedotykowy i nieobrotowy). W trosce o obniżenie kosztów model wyposażono w plastikowe mocowanie bagnetowe, dlatego przy zmianie optyki należy zachować szczególną ostrożność, aby przypadkowo go nie uszkodzić. Pracując w trybie autonomicznym aparat jest w stanie wykonać około 500 zdjęć bez zewnętrznego zasilania. W tej konfiguracji lustrzanka wyposażona jest w kitowy obiektyw zmiennoogniskowy Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS 4000D kit 18-55
Wszystkie ceny 6 →kamera EOS 4000D DSLR Camera Z EF-S 18-55mm F/35-56 DC III aparat cyfrowy | 4 967 zł |
Lustrzanka Canon EOS 4000D + obiektyw EF-S 18-55 DC III AF-CAN-675 | 1 999 zł |
Aparat CANON EOS 4000D 3011C013 | 1 900 zł |
Aparat CANON EOS 4000D + Obiektyw CANON EF-S, 18-55 mm, f/3.5-5.6, III | 2 099 zł |
Canon EOS 4000D + EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 III | 1 844 zł |
Canon EOS 4000D + 18-55 DC III + Imro 64GB gratis Raty 0 | 1 848 zł |
Modyfikacje Canon EOS 4000D
Ceny na Canon EOS 4000D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 4000D kit 18-55 | od 1 844 zł | 7 oferty | ||
Canon EOS 4000D body | od 1 394 zł | 4 oferty |